Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    Valahol mindkettőtökkel egyetértek.
    Kizárólag hatalmas akcióban, ill. bundléban vásárolok játékokat, mert ez a hobbi csak ilyen szinten fér be nekem, ill. úgy gondolom eléggé elvannak szállva az árak pl. a fizumhoz képest, nem sürgősek a játékok, majd eljön az én időm/áram. :)
    A GD és DLC-i az egyetlen kivételek.
    Magát a Grim Dawnt félkészen vettem (Homesteadig volt meg) ez volt az egyetlen ilyen játék amire előre adtam pénzt. Féláron volt. Nehezen szántam rá magam, de a TQ nagy kedvenc volt és megszavaztam a bizalmat a csapatnak, amit a mai napig élvezhetnek.
    De olyan szinten bejött a játék, hogy az AoM-et kb. a megjelenés napján vettem, és nem bántam meg.
    Így lesz az új kieggel is. Megérdemlik azt a pénzt. Biztos vagyok benne hogy még jópárszáz órám bele fog menni.

    Ahogy fentebb írtam valahol, 300e+ úgy elment az AoM-ből, hogy sosem volt komolyabb akciója. Ezzel elégedettek voltak a fejlesztők és az alapjáték folyamatos fogyásával is, ezért kapunk új kieget, ami az utolsó lesz.
    Az AoM-et is joggal nevezik kiegnek, mint a régi időkben, amikor kaptál komoly tartalmat a plussz pénzért. Ez a másik dolog, hogy nincsenek elszállva árazás tekintetében. Pl. félórás játékok vannak 10EUR-ért a Steamen. Na az lehúzás. Sok szemét van.

    Valahol olvastam az egyik postjukban hogy majd kitalálnak valamit. Mert ugye alapjáték+AoM az alapfeltétel. Lehet év végétől majd akciózgatják jobban az AoM-et. Ami azt jelenti, hogy akár év végén, vagy jövő nyáron ,esetleg még később akár -50%-ban is lehet. Majd kiderül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák