Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Qlux #688 üzenetére

    Te érzed.

    1000 óra környékén már nagyon akartam egy endgame buildet, hogy a következő kariknak egyszerűbb legyen. Ezért tradeltem. 4 tárgy kellett még, úgy emlékszem. Így lett egy elég jó karim, aki nemsok mindenkitől fekszik, meg, és gyorsan halad.

    A játékban 137 féle szet van jelenleg, nekem 39 van meg teljesen, még 1-2-höz tudom kraftolni a hiányzót, szóval 40-41 szetem van. Persze ez széttagolódik classokra, és lvl szintekre.
    A kiegtől jobb lesz majd egy kicsit a szet dolog a szet konvertálás miatt. Bár valószínűleg elég ritka alapanyag fog hozzá kelleni, de jobb lesz a helyzet.
    Ez csak a ruházat egy része, a többi kiegészítőről, és a fegyverekről nem is szóltam.

    Nekem ez jött be, farmolom az Ultimatet, meg néha a Cruciblét is mostmár. Egyedül.
    Pár tárgy kivételével 100%-ban olyan cuccal, amit én lootoltam.

    Cuccot minimum csillagostól érdemes. Vagy rengeteg nyersanyagot gyűjtesz, és a korábban linkelt smithnél bepróbálkozol, hátha bead valami értelmeset.

    Vagy új karit csinálsz cucc tárolásra.
    Vagy pl. Grim Dawn Item Assistantot használsz, korábban volt szó róla.

    Azoknak van sok és minőségi cucca, aki csapatban farmolja a Crucible felső szintjét. Azért durván kell ahhoz is, el is kell jutni oda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák