Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz DioRobber #337 üzenetére

    Én soldier-t adtam hozzá és egész szépen ment is elite-en, de olyan 67-68-as szint körül falba ütköztem, folyamatosan haltam és feladtam. Elite-en már jóval jobban fel kell majd tolnod a resist-jeidet, olyan augmenteket kell majd vadászni és olyan cuccokat, amikkel magas szinten lehet tartani az ellenállásokat, ultimate-en ez még kegyetlenebb lesz, mert minden alkalommal vesz le minuszt a resist-jeidből. Nem tudom nekem hol ment félre, valószínűleg ott, hogy túl sokat olvastam utána és a végén már 5-6-7 féle véleményt próbáltam egybeolvasztani és ez lehetetlennek tűnő feladat volt. Nem is sebzett eleget, mert nem estek kellően magas szintű fegyverek neki, de viszont védelme és életereje is soványka volt és hamar elfeküdt pihengetni. Nagyon kell neki szerintem a solider kaszttól az összes passzív tápolós skill, hogy életképes lehessen hosszútávon. Brutális sebzést össze lehet hozni és nagy mészárlásokat csapni vele, de bizony képesek one-shotolni, ha nem figyel oda az ember. Itt is meg kell jegyezni a játékkal kapcsolatban, hogy bizony kell 2-3-4 különböző karakter, amivel ha esik a másik karidnak megfelelő cucc, akkor átadod és tudsz fejlődni a másikkal tovább. Nem olyan a drop rendszer, mint Diablo 3-ban, hogy kasztodnak megfelelő tárgyak esnek. Inkább az ellentettje. Valójában inkább olyasmi fog hullani, amit nem tudsz majd adott kariddal érdemben használni.

Új hozzászólás Aktív témák