Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz nightzone #3979 üzenetére

    Szia!

    Pár éve én vettem egy ilyet...(Lövésem nincs mi ez az oldal amit linkeltem,a google első találata volt :B )én egy magyar búvárboltban vásároltam. (univerzuális maszkra kötegelhető gopro mount)
    Felelősséget nem vállalok a következő kijelentésemért, csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani...:
    Ha csak snorkelezésről van szó, akkor szvsz. teljesen felesleges ilyen tokot vásárolni..
    (Bátorkodom az írásod alapján azt feltételezni, hogy nem profiról van szó, aki tüdővel merül 10 méter alá.. :R :B )
    Azért gondolom ezt mert, a 10-es önmagában is vízálló 10m.-ig...

    Én a tavalyi nyaraláson a 7black-et használtam tok nélkül snorkelezésre.Egy olyan goproról beszélünk, amit egy racer drónon előtte már össze-vissza vertem, és szakítottam...mégsem ázott be sehol...

    Idén a 10-est kipróbáltam a strandon...itt ugyan nem teszteltem a 10m mélységet, de tok nélkül tökéletesen tette a dolgát... :K

    Nyilván a te pénztárcád és szokásaid, de az én tapasztalataim a következők összefoglalva:

    -Az általam említett gopro mount maszkra az amatőröknek, akik nem ólomöveznek felesleges, mert a felvételek fele a hullámzást rögzíti a víz tetején...
    Én Indonéziában(bakancslistás nyaralás mindent meg szerettem volna örökíteni) akartam így használni a maszkot, és a kamerát, de az első nap végén letéptem a kamerát és kézből rögzítettem, mert az egész napból alig maradt használható felvétel, mivel én mint amatőr, az idő nagy részét a víz tetején töltöm, és elenyésző a víz alá bukás időtartama...A víz tetején meg jobb kézből kis mini "szelfibottal" használni a kamerát...

    -Búvár tokot szvsz felesleges vásárolni, mert egy amatőr snorkeles képességeit tökéletesen kiszolgálja a 10-es tok nélkül is...

Új hozzászólás Aktív témák