Új hozzászólás Aktív témák

  • Lebowski

    tag

    Én Pixel 8-on a RaiPay és Talkonline alkalmazásokkal kínlódtam. Először költöztettem (HuaweiP20-ról), de nem sikerült a RaiPay-ben kártyát regisztrálni (lefagyott az app), talkonline-ban pedig net hiányára panaszkodott. Tiszta rendszer belakás után is maradtak a hibák. Többszöri telefon újraindítás utáni azonnali banki app indítás, majd bankkártya regisztrálásssal sikerült végül, valamint a talk appot is is így sikerült működésre bírni. Betudtam a hibákat a friss A14 rendszerrel nem kompatibilis régebbi appoknak, azóta is működik mindegyik.
    (otthoni wifin voltak megmagyarázhatatlan net lassulások, annyira, hogy a talkolnline itt is internetkapvcsolat hiányra panaszkodott. Ezt hibajegyre szolgáltató orvosolta, visszatette a modemet IPV4-re, azóta jól működnek. Érdekes, hogy mobilnettel alapvetően mindegyik jól működött, olyan, mintha bizonyos appok hibára futnak, ha nem érzékelnek rögtön net kapcsolatatot. Bankkal amúgy leveleztem a kártyás fizetési apppal kapcsolatban, végül decemberben kiadtak egy frissítést a RaiPay-hez, azóta is jó. Ígéret szerint lesz wallet regisztráció is lesz elöbb-utóbb, mert a rafi kártyák itt titva vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák