Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    válasz tuareg85 #295 üzenetére

    > "kb két éve használom a Google Play music-ot előfizetéssel, és nem láttam azóta mp3 (vagy aac vagy ogg vagy egyéb) fájlokat, és teljesen tiszta száraz érzés, nem kell ID3 tageket meg borítókat keresni, meg azzal foglalkozni, hogy hova mit másoltam át."

    nagyon +1. En 3+ eve te'rtem meg, egy nap besokaltam a frissen letoltott vagy 20-40 album id3 taggelesekor (miert cseszem en el erre az idomet?), aznap elofizettem a Deezer-re. Ott bekedveltem a letoltott albumaimat, es csak hallgattam a zenet, karbantartas nelkul. Kevesebb mint 1 het utan toroltem az osszes .mp3-amat az osszes gepemrol, a kiirt ujrairhato dvdket leformataltam, a dvdr-eket kidobtam. Azota se neztem vissza, csak szolgaltatot valtottam Google-re.

    > "a google play musicba fel lehet tölteni a saját zenéidet előfizetés nélkül"

    Amikor az asszonyt elkezdtem atkoltoztetni a felhobe - mert o nem volt hajlando karbantartani a zeneit, fotoit, videoit, szetvalogatni, hogy mi neki a fontos, en pedig addig nem voltam hajlando beallitani ra a napi biztonsagi mentest, tobb gigara.. -, akkor feltoltottem az mp3-ait a GPM-re, azota se panaszkodott.
    A csodalatos az egeszben az, hogy amikor feltoltod a warez vagy rippelt mp3-ad, a Google futtat a fileon egy zene-felismerest, es ha megvan a Google katalogusaban az adott szam, akkor csak beallit az accountodhoz egy flag-et, hogy ezt feltoltotted, jogosan hallgathatod, majd torli a te feltoltott mp3-adat. Igy nem kell nekik tarolniuk minden szamot tobb ezer kulonbozo attomoritesben, te pedig hallgathatod a szamot a Google altali eredeti minosegben. Es hiaba volt taggeletlen az mp3, megkapod az eredeti taggelt adatokat is albumnevet, stbt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák