Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobojszan

    tag

    Naszóval!
    A grandiózusságáról már eleget beszéltetek szerintem, most jöjjön az amit elbasztak!
    Mivel én ős GOW-os vagyok, ha jól látjátok az aláírásom is GOW-os, kipörgettem mindegyiket oda-vissza 10x kb! Volt hogy unalmamban végigvittem meghalás nélkül a 2.at annyira függtem a játéktól. Az egyik kapcsolatom is GOW1 god módja miatt ment miatt ment tönkre, mert kb 1-2 hónapig szenvedtem vele, a csajom meg megunta a napi 3-4 óra játékot és kibaszott a faszba :D Sosem törtem szét semmit, de az 1. rész legvégénél GOD módban kiakasztott, amikor már kb 2 hetet próbálkoztam és elvágtam a PS2 joy zsinórját, hogy akkor most kicsit pause, van 3 Kratos figurám a polcon, na függő vagyok...akkor ennyit arról hogy mennyire vártam ezt a részt!

    Naszóval2!
    Sikerült megölni a játék lelkét ezzel a nézettel! Akárki akármit is mond, a GOW azért volt ennyire ütős mert hihetetlen látványvilágot adott a nézete! Ott volt az az "apró" emberke a két kis szabjájával és körülötte minden ami él és halott az rárontott egyszerre, akár 50 katona, akár 3-4 küklopsz, 3 fejű kutya tökmindegy, lényeg az hogy amilyen kis apró volt ebből a nézetből eszement fightokat lehetett összehozni főleg a kombókkal! Ahhoz képest most pörögsz-forogsz, néha azt sem tudod hol hányan vannak, teljesen átláthatatlan a küzdelem, mindenkire külön rá kell fordulni, teljesen szétszaggatja az amúgy tökéletes kombókat amiket eddig be tudtál vinni akár 20-30 katonának egyszerre. Nem mondom hogy nem térdeltem le a kinézetnek, de ne mondja senki hogy ez a küzdelem jobban nézne ki a mostani nézettel:
    [link] 1:30tól
    Kb lófaszt sem látnál belőle!

    Az irányítás! Velem személy szerint kibasztak rendesen! Több 1000 óra GOW benne van az ujjaimban, mi ez az R1, R2 gombkiosztás?!?(négyzet, háromszög,kör helyett) Gurulni L1+X???!?!??(sima R1 volt) Teljesen lelassították a küzdelmeket ezzel! Tudom, hogy nagyon sok új játékost behoznak ezzel a kiadással, de nem kellett volna a régiekkel kibaszni szerintem! Teljesen együgyű lett az egész, szerintem csak rontottak vele!

    A játékélmény!
    Tudom, hogy öreg már Kratos, meg minden, de eszement lassan indul be a játék...persze, kell a történet meg stb, de baszki ez egy GOW ahol az első rész elején kb 10 mpre a játék elindulása után már 20an rontottak rád és ez kitartott a végéig, alig volt szusszanásnyi időd, dőltek rád az ellenfelek, győztél kaszabolni...ehhez képest azt vártam 1 óra játék után, mikor megyünk el Atreusal kibaszott virágokat szedni vagy őzikéket etetni...gyerekek ne legyünk már ennyire PC-k ez egy hentjáték, volt olyan rész-nem logikai-ahol vagy 20 percet futkostam, nem jött 1 ellenfél sem. Néha teljesen a Tomb Raiderben éreztem magamat, futkostam az erdőben 5-10 perceket ládákra vadászva, ellenfél meg sehol...

    Összegezve álleesős lenne, ha ez lenne az első rész, de mivel ezen nőttem fel és a DNSemben van már az összes rész/kombó/titkos ládák helye mindegyik részben ezért nekem nem jött be ez az újításos dolog, de hát ki nem szarja le az én véleményemet ott Santa Monicában, ha dőlnek be a csilliárdok az ablakon! Én csak 1 ősrajongó vagyok innen magyarból, majd előveszem a 2.at ha megint igazi GOW élményt akarok!

    A Chaos szint legyen veletek! :)

    [ Szerkesztve ]

    God of War Rank : Chaos

  • bobojszan

    tag

    válasz 3L1T3 #249 üzenetére

    Legyen igazad! Megnézném a hurrogást ha egy COD nézetet fordítanának ki pont az ellenkezőjére :) Szerintem ez a nézet volt a játék lelke, de ez csak szubjektív vélemény, ha neked így is tetszik akkor jó neked! :)
    A rajongásom mértékét meg a játék felé had érezzem én magaménak ha lehet!

    [ Szerkesztve ]

    God of War Rank : Chaos

Új hozzászólás Aktív témák