Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    Azokhoz akik már végigvitték esetleg platinázták is:

    Srácok az utolsó előtti Valkűr ellen harcolok (Rota - Helheim) és ebben kérnék egy kis segítséget, folyamatosan felkap és földhöz vág majd gyepál picit. Kétféleképpen teszi ezt, vagy Valhalla felkiáltással vagy anélkül. Sehogy sem tudom ilyenkor kizökkenteni, Atreussal küldöm rá az elektromos nyílakat, de ha lesebzem az élete utolsó negyedére onnantól felváltva castolja el ezt a két támadást és végem, nem segít sem a feltámasztó kő sem a fullos spártai düh :( Valakinek valami tapasztalat (normál fokozat, Invadil cuccai vannak rajtam 2. szintre fejlesztve mind, és csupa 7-es szintű bűbáj és maxos rúnák és fegyverek (a kard markolat gombja az talán még nem fullos)?

    Illetve másik dolog amit nem vágok az utolsó próba Muspelheimben a valkűr elvileg, legyőztem, de nem kaptam meg a trófeát, mit kell még csinálni hozzá?.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák