Új hozzászólás Aktív témák

  • El Barto

    tag

    Tegnap délután fejeztem be normal fokozaton,azóta kalandozgatok,csinálom a küldetéseket,fejlesztgetek.Irgalmatlan nagy játék,a hangulata mindent visz.Pár minimális hibától eltekintve adom a 10 pontot. :DD A Leviathan fejsze hatalmas ötlet,maxra húzva,rúnázgatva brutális cucc.

    Hiányoltam a zenét,nagyon kevés van,nagyon kevésszer - úgy értem,ha már feltűnik hogy negyed órája csend van,az furcsa.Tulajdonképpeni "főboss" egy darab van,meg pár,a képernyő alján látható életerőcsíkos teremtmény,de úgy a játék felétől szinte nincs ellenfél,főleg ha Atreust maxra toljuk (nyíl,tegez,rúnák,felszerelés).Nagyon jól sebez,dobálja a zöld életerő cuccokat,és nem kell oltalmazni,szóval kb. olyan mint egy plusz fegyver. :) Az irányítást nem értem csak - Kratos nem tud megfordulni a saját tengelye körül?!Mijaf.szom,ez azért 2018-ban eléggé érdekes (1000+ órányi Dark Souls 3 után kellett fél nap mire "átálltam" erre a szisztémára).

    Az első Valkűrnél azért megilletődtem,hatos szinten maxra húzott fegyverekkel és über felszereléssel kaptam egy one hit killt...érdekes lesz. :Y

    Összességében mindenkinek jó szórakozást kívánok,én mára szabit vettem ki,szóval megyek és lekaszabolom az összes maradék b@szadékot! ;]

Új hozzászólás Aktív témák