Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Psychonaut #3517 üzenetére

    Ok, akkor máshogy. Amikor a Guns a csúcson volt, akkor voltam 9-10 éves, akkor kezdett érdekelni a könnyűzene, akkor lett elérhető nálunk az MTV, a VIVA és a VIVA2, elvarázsolva néztem a klippeket.
    Azokat a számaikat, amelyeket akkor hallgattam (és mai napig tetszenek), Izzy-vel írták. Tudom, hogy Gilby Clarke jól gitározott, meg illett a zenekarba, de ennyi és nem több. (Amúgy is, szerintem van a világon párezer ember, aki elég jól eljátssza a guns dalokat, tehát annyira azért nem kell hasraesni attól, hogy valaki el tudja pengeti Izzy témáit).
    Szintén a fentiek miatt nálam a Guns dobos Matt Sorum. (Ő játszott a 92-es Freddie Mercury emlékkoncertet, azt a felvételt biztos láttam vagy százszor, rongyosra kopott a vhs szalag :) ).

    de a Chinese Democracyn több számnak is nagyon eltalálták a szövegét.
    ..meg van rajta pár elég jó dal, de azért távol vannak a korábbi színvonaltól.

    Az album hangzásával megint nincs gondom
    Évekig hegesztették a világ legjobb stúdióiban, csúcs felszereléssel és hangmérnökökkel, szerintem ez a minimális elvárás. Amúgy nekem kicsit túl steril, de mondjuk én általában is szeretem a zajosabb, élőbb felvételeket.

Új hozzászólás Aktív témák