Új hozzászólás Aktív témák

  • atomeec

    senior tag

    válasz Bobrooney #19204 üzenetére

    Nem tudom, hangerő szempontjából valóban még a 15 watt is sok, mert negyedéig is csak úgy van feltekerve, hogy mellé a Pod is nagyon vissza van véve, vagy ha csak erősítő, akkor meg szinte alig mozdítok a hangerőpotin (illetve ott van még a power squeezer gomb).
    Viszont nem a hangerőt nézve pl a telefonom nagyon gázul szól a számítógépes hangszóróhoz viszonyítva.
    Illetve anno volt szerencsém többszáz wattos házimozirendszerhez, amin zenét hallgatva nagyon alacsony hangerőn olyan hangzást produkált, amit kisebb teljesítményű hangszórok soha (amivel én még nem találkoztam, lehet hogy van ;) ).
    Tehát én ebből indulok ki. Valamint ezek nem csöves erősítők, tehát azon a tulajdonságok nem játszanak, amik egy csövesnél megvannak.
    Ezért gondolkodtam el rajta, hogy esetleg érdemes lenne-e a csere.

    @Plazmacucci: Pontosan ez a szó, ami kell ide, dinamika. Ha rádugom a számítógépes hangszóróra a gitárt és az effektet, akkor annyival szebben szól, pedig abban is csak 25 W van (mélynyomó, alacsony hangerőn szintén), viszont kell az erősítő, nem tudom mindig arra kötni, és nem is szeretném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák