Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher

    őstag

    válasz Gorneck #11132 üzenetére

    Tehát akkor azt mondod, hogy gyak. ugyan az a két lap? Én ezt az egy olyan dolgot láttam csak a kettő között különbséget ami szót érdemel nálam, de akkor nem fogok ennek a control ic-nek hiányában szenvedni amúgy is az L-t néztem ki, mert olcsóbb valamivel és hát ha nincs szükség rá akkor minek....persze azért nem marad el majd a tuning sem.. :)
    Igen jól emlékszel a 965-DS3-at cserélem ki benne erre....kicsit fejlesztgetem azt is és azért gondoltam ismét Giga lapra, mert tetszenek na meg, hogy képben legyek itt is... :K Ebben az árszgmensben nem vennék Asus-t (pl. P5Q).... A másik konfig marad nem nehalemezek bár ki tudja, de nem vonz annyira.... a proci árát sokallom kapásból (920 a többiről ne is beszéljünk) majd lesz az is olcsóbb, de sztem inkább Lynnfield majd.... :K
    A pénzemet sztem majd így is úgy is ki tudom venni belőle (remélhetőleg), mert a kis 8200 világbajnok jó áron elkel majd pont 1 éves a lelkem :D a M2F pedig elég jól tartja az árát sőt sokkal drágább mint amikor én vettem...ettől függetlenül persze bevállalnék egy i7 rendszert lapból Giga X58 elég jó árban van sztem nem is kéne ráfizetnem sokat, de a proci...na 70K-t nem.... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák