Új hozzászólás Aktív témák

  • grimike

    csendes tag

    válasz GrooveHero #35744 üzenetére

    Nos összeraktam a gépet, feltettem rá az xp-t. 640GB-s vinyóból csak 600 ismert fel, kettépartícionáltam, 30 meg 570-re. Az 570GB-t kb 2 óra hosszáig formázta az XP. Ez normális???
    Feltelepíttem a gyári drivereket stb. Mondom először teszek egy próbát, letöltök egy-két 1080p-s trailert, mivel ez lenne a gép fő feladata, csak majd LCD tv-t kéne hajtania. Lejátszottam (VLC playerrel), de..........mintha képregény néztem volna. Egy másfél perces videó kb 5-6 képből állt, az is össze-vissza, ezt a régi 8 éves gépem is megcsinálja. Délelőtt óta bolyongok olvasok itt a fórumon meg a neten(már fáj a szemem), de nem tudom mégsem mit kéne tennem.(valszeg azért mert nem értek hozzá). Feltettem a legújabb vga drivert catalyst 9.2-t, azzal is ugyanez van. Az alaplap driverét is próbáltam frissíteni de az sem segített. Melyik a legjobb most ehhez a laphoz, melyiket tegyem fel és hogyan? Mármint elég rátalapíteni vagy előbb le kell szedni a régit vhogy?
    A monitor(Samsung 223BW) bizonyos funkciói nem működnek, pl nem tudom a képet mozgatni, finomhangolni hogy a betűk élesek legyenek. A monitor gombjaival sem, és a szoftverével sem(magic tune).Színt pl lehet. Most van először DVI-n keresztül összekötve a géppel, eddig a másikon (D-sub??) keresztül volt, a régi gépen összekötve. Amúgy ezek a videókártyák nem ismernek 16/10-es felbontást a 1680/1050-en kívül? Mert net-re nemigen használja senki így szerintem!!??

    Szóval az egész gép nem úgy működik ahogy kellene neki.
    A config:
    Gigabyte EP35-DS3 r.2.1
    Intel E5200
    Sapphire HD4670 521MB GDDR4
    WD 640GB 32GB cache
    Kingmax 2GB 1066

    Segítsetek, légyszives.....
    ház+táp Gigabyte gz-x2 + gigabyte 460W superb

Új hozzászólás Aktív témák