Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20411392

    törölt tag

    Pár óra után a játek jó, de azért vannak dolgok, amik nem tetszenek. Mimdegyik apróság, de azért na.

    -slimen be be megy 30 fps alá
    -egymásba lógó textúrák
    -olyan bambuszerdő, ahol a bambuszokon át lehet menni
    -a megölt ellenfelek néha haláluk után 'felugranak'
    -bizonyos animációk elnagyoltak és gagyik
    -a ló, amikor átugrik egy faágat, van hogy 2-3 méter magasra is felugrik
    -az NPC-k tudnak rettenetesen viselkedni, pl amíg várnak ránk, úgy remegnek, mintha 30000 W-os vibrátor lenne a seggükben
    -bizonyos ruhánál nincs a hátunkon a nyíl...
    -amikor viszont ott van az emberen, akkor belemegy séta közben a testébe
    -nincs lábnyomunk
    -láttam egy rókát, aki szintén ugróbajnok...
    -a karakterek feje néha eléggé nevetséges az átvezetőkben
    -a karakterek szemében oda nem illően van 'csillogás'
    -a történet alapja egy unalmas semmiség

    Viszont a látványvilág eszméletlenül jó. A játékmenet teljesen jó. Már várom, hogy ma is odaüljek elé.

    Aki azt mondta, hogy ez egy japán assassin's creed, annak igaza van.

  • #20411392

    törölt tag

    Sikerült játszogatni pár órát. Nálam megelőzi a ranglistán a LoU 2-t. :) Sok apróság zavar persze, de az élmény kárpótol bőven.

    Lassan közeledik az act I vége (legalábbis gondolom).
    Minden mellékküldetést és kérdőjelet megcsináltam, amit lehetett eddig.

    Örülök, hogy megtaláltam azt, ami miatt 1.5-2x több nyersanyagot kapok. Már kezdett frusztrálni, hogy sokat kell gyűjtögetni a dolgokat.
    Így viszont már lvl V a katana és két armor is maxos ( samurai és ronin).
    Örülnék neki, ha a statok/perkek nem ruhához lennének kötve.
    A piros-fehér max lvl ronin ruha tetszik eddig a legjobban (és ezt is hordom), de mivel samuraihoz méltón harcolok, jól jönne az extra védelem.

    Próbálgattam a ghost részét a játéknak, de annyira nem jött be. Inkább vagyok a face to face harc híve. A 'kihívás' része tetszik a dolgoknak, de a sekiro után nem parryzok többet egy játékban sem, ha nem kötelező :D és szerencsére nem az.

    Az elején oda kellett figyelni hardon a játékban, de mióta megvan a 3 fontos stance és lvl IV vagy a feletti a katana...sajnos bekövetkezett, hogy nem nyújtanak már kihívást az ellenfelek.
    Azóta nem volt még boss fightom, hogy tápos lettem, de a közellenségek és kapitányok csak időhúzásra jók. Remélem a második szigetrészen majd erősödnek.

    A fő történeti szál továbbra sem mozgat, de legalább az alapja jó. Mint a shadow of mordrodban...jó érzés volt orkokat ölni, itt is jó levágdosni a mongolokat.

    Annak örülök, hogy a random mellékküldetések nem tartanak 10-20 percig, hanem tényleg csak egy-egy rövid kis történetet mesélnek el. Volt már pár, ami kifejezetten tetszett.

    Szerintem is jót tett volna még egy év a játéknak, de így is elégedett vagyok egyelőre.

  • #20411392

    törölt tag

    Eljutottam az act II-be. Szerencsére valamelyest erősebbek a közkatonák.

    (act II legelső küldetéses spoiler):
    Engem baromira irritál a nagybátyánk és ez az 'együtt fogjuk legyőzni a mongolokat samurai-hoz méltón' szövegelés. Ha az a samurai módi, hogy kimennek meghalni a partra, akkor inkább adja át a stafétát az öreg.

    Illetve 'majd akkor mehet el a testvérpár, ha bizonyítottak és segítenek visszafoglalni az országot'...elmegy a picsába...megmentették az életét.
    Na meg kicsit visszább kellene vennie az arcából, mert ő elbukta a csatát. Ha rajta múlott volna, akkor a mongolok végérvényesen uralják az országot.

    [ Szerkesztve ]

  • #20411392

    törölt tag

    Meg is lett a platina. Remek játék volt, felejthető storyval. A játékmenet és a hangulat viszont bőven elvitte a hátán. Szerencsére nem húzták túl. Pont kellő mennyiségű küldetés és megcsinálnivaló volt.

    Eddig nálam goty, de azért messze van még az év vége és jön pár olyan cím, ami fordíthat ezen.

    Szeretném ha minden játéknál ilyen lenne a platina, mert akkor csinálgatnám is őket (Days Gone, GoW, Spider Man is ilyesmi). Tényleg csak meg kell csinálni mindent a játékban és kész is.

  • #20411392

    törölt tag

    válasz Kai_Rong #712 üzenetére

    Cyberpunk pl.

    Amikor egy játékot végig kell vinni háromszor külön nehézségi szinten vagy mondjuk 'játszd végig 6 óra alatt az unchartedet (valamelyik részében volt ilyen), akkor azokat nem csípem. 😀

Új hozzászólás Aktív témák