Új hozzászólás Aktív témák

  • #20411392

    törölt tag

    Sikerült játszogatni pár órát. Nálam megelőzi a ranglistán a LoU 2-t. :) Sok apróság zavar persze, de az élmény kárpótol bőven.

    Lassan közeledik az act I vége (legalábbis gondolom).
    Minden mellékküldetést és kérdőjelet megcsináltam, amit lehetett eddig.

    Örülök, hogy megtaláltam azt, ami miatt 1.5-2x több nyersanyagot kapok. Már kezdett frusztrálni, hogy sokat kell gyűjtögetni a dolgokat.
    Így viszont már lvl V a katana és két armor is maxos ( samurai és ronin).
    Örülnék neki, ha a statok/perkek nem ruhához lennének kötve.
    A piros-fehér max lvl ronin ruha tetszik eddig a legjobban (és ezt is hordom), de mivel samuraihoz méltón harcolok, jól jönne az extra védelem.

    Próbálgattam a ghost részét a játéknak, de annyira nem jött be. Inkább vagyok a face to face harc híve. A 'kihívás' része tetszik a dolgoknak, de a sekiro után nem parryzok többet egy játékban sem, ha nem kötelező :D és szerencsére nem az.

    Az elején oda kellett figyelni hardon a játékban, de mióta megvan a 3 fontos stance és lvl IV vagy a feletti a katana...sajnos bekövetkezett, hogy nem nyújtanak már kihívást az ellenfelek.
    Azóta nem volt még boss fightom, hogy tápos lettem, de a közellenségek és kapitányok csak időhúzásra jók. Remélem a második szigetrészen majd erősödnek.

    A fő történeti szál továbbra sem mozgat, de legalább az alapja jó. Mint a shadow of mordrodban...jó érzés volt orkokat ölni, itt is jó levágdosni a mongolokat.

    Annak örülök, hogy a random mellékküldetések nem tartanak 10-20 percig, hanem tényleg csak egy-egy rövid kis történetet mesélnek el. Volt már pár, ami kifejezetten tetszett.

    Szerintem is jót tett volna még egy év a játéknak, de így is elégedett vagyok egyelőre.

Új hozzászólás Aktív témák