Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeAdam

    tag

    Ez a játék egy csoda. Open World játékok közül utoljára a Witcher 3 szippantott be ennyire. A Red Dead 2-t is nagyon élveztem, de ez annál jobban sikerült véleményem szerint. Olyan hangulata, atmoszférája van... Nekem a sztori is nagyon bejön. A látvány meg PS4 Slimen is álleejtős :D Külön tetszik, hogy 1-1 jól irányzott döféssel le lehet vágni az ellenfeleket. Sokkal realisztikusabb, mint az újabb AC játékok. Sőt tovább megyek, az Odyssey pl ez után előzző genes játéknak érződik :DD

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

  • PeAdam

    tag

    Mostanra sikerült végeznem a fő szállal. Én nem ültem neki annyira nagy elvárásokkal, de borzasztó kellemeset csalódtam a játékban. Nem sejtettem h ennyire nagy ívű, gyönyörű történetet is kapunk ez mellé az open world világ mellé. Egyedül a Witcher 3-nál és RDR2-nél éreztem ezt az open world játékok közül, amit itt. Hogy ténylegesen, minőségi tartalommal van megtöltve és a fő történeti szál ennyire jól megírt/megrendezett. A cutsceneket is imádtam.
    A fő történet mellett a szövetségeseink mellékszálai is egyszerűen zseniálisak voltak. (Még Maszako úrnő szálát kell befejeznem, azzal még nem végeztem).
    Még a gyűjthető dolgok is rendkívül érdekes kis történeteket kaptak. Gondolok itt például a mennyei csapásra, vagy a hosszúíjra :) Tényleg egy küldetés, vagy még a legapróbb harc sem volt a játékban, amit unalmasnak éreztem volna. :C
    A grafika, illetve Cusima felépítése meg hihetetlenül gyönyörű. Rengeteg képet csináltam. Itt például az AC Odyssey-hez mérve nem azt érezte az ember h egy gép által generált világban bóklászok. Pont megfelelő volt a mérete, de mellé minden terület egyedileg kidolgozottnak tűnt és nagyon változatosnak is.

    Még a Last of us 2-vel nem végeztem, de egyenlőre számomra magasan az év játéka és talán az utóbbi évek legjobb játéka is.

    Engem Taka halála meglepett, szerintem igen drámai jelenet volt. De a kedvencem az utolsó párbaj volt Simura Nagyúr ellen azon a bizonyos helyszínen. Elképesztően gyönyörű, drámai és érzelmes zárópárbaja volt ennek a csodálatos játéknak.

    Mindent összevetve ezen a játékon látszik, hogy szívvel lélekkel készítették. Minden idők legjobb open world játékai közé bekerült számomra. 10/10 pont :R

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák