Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    Kijott mar az update? Este mikor bekapcsoltam a PSt nem toltott le semmit. Atallitanam vegre a nehezseget, mert nagyon OP vagyok, meg ugyis, hogy direkt Traveller’s Attireben jatszom vegig meg nem hasznalom a ninja toolokat egyaltalan. Masodik sziget kozepen jarok, de csak a mellekkuldiket csinaltam + felfedeztem / tisztogattam. A kardom meg a tantom mar maxos, a meglevo armorok kozul egyedul a Tadayorit nem maxos meg, fogalmam sincs, melyik legend szinten lehetek, de a skillek kozul is mar csak par 2 TPs hianyzik meg a felfedezosok. Parbajok kozul meg egy szalmakalapos Jozsi van valahol, de nagy kar, hogy ezeket nem csinaltak nehezebbre, lehetne hosszabb HP barjuk vagy valami.
    Tok jo, hogy az egyes nagyobb falvakba visszaterve a mellekkuldikbol megmentett / megsegitett arcok is megjelennek es lehet veluk beszelgetni. Bar ido nem mindig volt ezeket normalisan kidolgozni, sokszor meg a nevesitett arcok is csak Peasant meg Monk neven futnak lol :D A gyujtogetos cuccokat lejjebb vehettek volna a fejlesztok, a Fox Denektol mar szabalyosan rosszul vagyok, pedig van meg vagy 16 belole, a bannereket meg artefactokat pedig nem is emlitem. Foleg az idegesito, amikor egy nagyobb taborba betevedek es nem talalom a cuccokat, pedig a kontroller ugy rezeg hogy majd kiesik a kezembol. Kicsit kiemelkedhetnenek a kornyezetbol ezek a cuccok, vagy nem tudom... bezzeg a virag meg a bambusz egy kilometerrol fenylik, mert ugye az fontos :DD

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák