Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz darthzannah #12500 üzenetére

    'Fogalmad sem volt miről volt szó, de nyomtad az igét.'

    Sajnálom, de ezen csak nevetni lehet. :D Az hogy te mit hiszel, az csak a te dolgod. De jól van ez így, hidd el.

    'másokkal ellentétben, akik csak megoldják a problémát'
    Tipikusan bagoly mondja verébnek esete - minekután te is csak iránymutatást adtál pl itt, ahelyett, hogy komplett megoldóklulcsot adtál volna.
    #7539 darthzannah

    Miért nem tudsz egy picit csak picit komplexebben gondolkozni? Már egy problémafelvetés önmagában is olyan információ, ami másokat olykor pont a saját sikere felé lök. Már egy általános iránymutatás az, ami még több embernek segit eligazodni egy témában. Az, hogy konkrétan szájbarágósan adjam a kezedbe a megoldókulcsot, az egyszer kisegit téged az életben (ebben a fórumban ingyen és bérmentve, máshol komoly pénzekért), de nem mindig ez a jó megoldás. Ha tényleg azt hiszed, hogy ez a fórum semmi másról nem szabad hogy szóljon, mint sem egzakt problémára adott egzakt felelettel, akkor nézz magadba, olvasd vissza a saját hsz-eid is, és vedd észre, h te is ember vagy, és te magad sem fogsz tudni megfelelni a magad által elvártnak. Szóval ne birálj engem, amíg te magad is ugyanazt csinálod - max én pár hsz-szel többször jöttem ide.
    Az pedig h hogyan reagálok néha? Talán olvasd vissza az akciókat is, ne csak a reakciókat. Alapelvem, hogy segitsek, de ha vki pimaszkodik vagy tiszteletlen, akkor arra én is hasonló módon válaszolok - ha ez nem tetszik, akkor peched van.

    'Fogalmad sem volt' - Milyen alapon gondolod, hogy az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulások nem fognak hasonló stilusú választ szülni? Nézz már magadba, de nagyon erösen, hogy mégis ki az aki generálja a 'személyeskedést' ! Én mindig csak és kizárólag a problémára fokuszálva szoktam elkezdeni a válaszadást egy-egy újonnan felmerült témában (aztán vki mindig elkezd beszólogatni - lásd pl saját magadat - szakmai érvelés helyett személyeskedéssel, és onnan indul az amit kritizálsz) ùgyhogy le lehet rólam szállni, neked meg a földre visszaszállni.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák