Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike

    veterán

    válasz emiki6 #18684 üzenetére

    hű mennyire másképp játszom ezzel a játékkal :)

    Alap csapat Zhongli a pajzs miatt, Kazu mert brutál karakter, Bennett gyógyit, buffol, plusz általában ő üti a legnagyobbat régebben az utolsó volt Razor, most már inkább Csongi. ők bányászásra is jók.

    akkor van egy csapat amiben Nahida és Cyno van, Bennett és Kazu melett, úgy hívom a tapicska csapat, mert tök jó tapicskáló hagja van ahogy a kövön mennek mezítláb :)

    a következő ha Kazuval ugrálás már uncsi, illetve Story missiont csinálok: Aeter, a szeles nyomozó csávónak a nevét nem bírom megjegyzeni, Barbara, a negyedik meg ami éppen kell

    van egy kajás csapat ami bányászásra, kajagyűjtésre használok, ebben Zhongli van, meg a Horizonos csaj, akit le fogok cserélni a cica csajra, mert az jobban tetszik, meg vmi claymore-os

    és van a Fatui elleni csapat, mert a base csapat a puskás faszira nem alkalmas, szóval van benne egy Barbara is

    leginkább a mezítlábasokkal szoktam játszani :)

    Kik vannak felhúzva: hűha csak tudjam fejből:
    Zhongli: pajzs, bánya
    Traveler, mert ő a főszereplő
    Kazuha mert szimpatikus és erős a reakciója
    Bennett mert kedvelem amilyen szánalmas ) plusz buff és gyógyítás
    Chongi mert ő volt meg az elejétől fogva bár hosszú ideig Razor-t preferáltam, nem őt
    Razor volt az első kari aki tetszett az előzetesekben, ha nem kapom meg az elején, lehet nem is Genshinezek
    Nahida mert dednro, meg aranyos
    Cyno mert tetszik a ruhája és a tombolása
    Barabara mert vizes és gyógyít
    Fishl ijász, néha hasznos az ijász, de személyiségét nem szeretem
    szeles nyomozó, mert tetszik ahogy rugdos
    vizesgyerek harisnyatartóval, fogalmam sincs miért húztam fel, aztán kiderült hogy elég jó, bár alig használom
    a többiekre nem emlékszem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák