Aktív témák

  • exposeman

    csendes tag

    válasz GeniusHU #1044 üzenetére

    Kösz a segítséget meg sikerült oldanom.
    Minden ok az egérrel,a vevő egységen nem nyomtam meg a gombot,az összehangolásnál,ez volt a baj.

    Leírás:Genius TwinTouch 720e-problémák,nem működik,mi a gond?Mért nem jó az egér?Drótnélküli egér és billentyűzet TwinTouch 720e,Információk,vélemény,használat és ami kimaradt a teszteken

    Összehangolási folyamat:Először megnyomni a vevő egységen a zölden világító gombot,majd a Billentyűzeten a Connect(piros gomb) majd újra a vevő egység zöld gomb és végül az egéren a Connect(piros gomb)

    És már rendben is üzemel!

    Egyéb infó:ami a teszteken kimaradt.
    A Genius TwinTouch 720e billentyüzete akár nyolc hónapig is üzemel egy elem cserével.Nálam eddig három hónapja van üzemben.
    A Genius TwinTouch 720e egér nyugalmi állapotban kb. 25-30perc elteltével kikapcsolja az optikáját(nem fogyasztja az elemet,nem világít a piros LED)

    Nekem 800-900mAh tölthető elemmel 3-4 napig működik az egér (napi 10 óra aktív használat)

    Hátránya:gépeléskor igencsak sokat kell javítani(kimaradnak betűk,vagy más karaktert ír),lassú íróknak nem gond,gyorsíróknak nem ajánlott.Az egér kicsit késik.

    De egyébként egy kényelmes és dizájnos szett,ajánlani tudom.

    Remélem segíteni tudtam másoknak is. :C

Aktív témák