Aktív témák

  • Win-T

    senior tag

    Üdv Nép!

    Nagy az én problémám, segítség/ötlet kellene nekem. Szal' van egy Xpertvision 6800 GS Vga-m, 512 Mb memóriával. Minden játék indításakor az a jelenség tapasztalható, hogy elkezd akadozni a program, de nem úgy mint mikor kevés a vas a játéknak, hanem szabályos időközönként ránt egyet a a mozgáson. Tehát olyan két másodpercenként akad egyet a gém, de még a hang is, nem csak a kép. Ez némelyik játéknál pár perc után abbamarad (pl. Oblivion) és utána tökéletesen megy tovább minden, de némelyiknél másfél óra játék után is fennáll (pl. Heroes 5, meg az új SIN). Melegedés miatt nem lehet, minden hőfok a gépben 50 fok alatt van, húzva sincs benne semmi, alapórajeleken megy az egész masina. (AMD 3200+, ASUS A8N-E, 2x512 Hynix DDR 400, SB Live 5.1, 400W Codegen táp) Driverek, Direct X legújabb van mindenhez.
    Próbáltam már, hogy kivettem a hangkártyát, illetve, úgy, hogy csak egy memória van a gépben, de semmi eredménye nem lett. Ha van valakinek valami hasznos javaslata, azt nagyon szívesen venném, mert egy FPS-el, pl. elég érdekes így játszani. (Meg úgy egyébként is mindennel.)

    Előre is köszönöm a segítő szándékot!

Aktív témák