Keresés

Aktív témák

  • LeslieG Jr.

    őstag

    válasz chivas #4472 üzenetére

    Szia! :)

    Na elöször csinálj egy BIOS-resetet. ;) Amint ez megvan állítsd be neked megfelelőre a BIOS paramétereit szépen sorjában. -> Ha mindent megfelelően beállítottál akkor a Win rendesen be BOOT-ol. :D Nem tudom most melyik chipset driver van fent neked? :F A régit takarítsd le és itt egy újabb Intel chipset driver, próbáld meg ezt feltelepíteni : [link] Amint ez megvan töröld le a Forceware driver-t és DriverCleaner-el takarítsd ki a darabkáit a Forceware drivernek. És ez után raktd fel a Forceware 98.21-es drivert. [link]

    Ezeket próbáld meg és utána megnézzük mire jutottunk. :R

    CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

  • Lazarus666

    tag

    válasz chivas #4472 üzenetére

    Hali!
    Nem tom mi lehet a gáz(a tápcsatit rádugtad a videora ;] )a biosban az agp aprture size-t állítsd 256MB-ra ha akkor sem jó akkor nézz másik drivert a vga-hoz esetleg a alaplaphoz, vagy csak probálj meg egy bios resetet!!Nem tom esetleg a kártya hűtéssel nem lehetnek gondok amúgy alaphűtő van rajta ja és mien idős és mióta csinálja:F jobb ötletem nincs ha ezek után sem jó akkor másik gépbe probáld ki!!
    üdv Lazarus666

    '' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

Aktív témák