Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz mycso #4178 üzenetére

    ahha, azt csak hiszi... Volt ilyen Mercury-m, levittem Szentlőrincre gépet, 1 napot használtam, ott ilyen nagyon pillanatnyi áramszünbetek vannak, vagy inkább feszültségesések, szal TV meg hasonlók nem veszik észre, a táp mégis meghalt, és csak a szerencsén múlt, hogy a gép túlélte... Egyébként vajon miért kapod meg 4000 forintért? Azóta ott áll a szekrényemben, a nyákján rajtavan a hely a szűrőtekercsnek, meg hasonlóknak, beis an jelölve hogy mi hová menne, de a nyákon nincs semmi, az egész kong az ürességtől, de ezt a témát inkább a tápos topicba kellene felvetned, ott mondanának szépeket róla... :DD

    Szal Mercury, kodegány, Vargáné és Társa nemvaló számítógépbe...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Csiborbogár

    őstag

    válasz mycso #4178 üzenetére

    WOW!
    Már két napja viszi a Merkuri? Akkor én is eldobom a Bluestormomat, és veszek egy ilyet! :D
    Én a Codegányomra nem kaptam egy nap garit sem. Vajon miért? És miért adnak 2-3 évet a komolyabb gyártók? :D
    A GT meghálálja ha megtiszteled egy erősebb táppal. Erre nem szabad sajnálni a pénzt.

    [Szerkesztve]

    Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

Aktív témák