Aktív témák

  • slake87

    csendes tag

    Hali!

    Mint tudjátok, vettem egy Inno3D 6600GT-t kb 1 hónapja!(vesztemre :O )
    Mondjuk olyan nagy bajom nincs vele csak annyi h a driver 6600GO-ank irja,de amugy minden más a windiws meg a rivatuner is6600GT-nek látja,és relative jol is teljesit jaátékokban!(3DMark 03-ban huzva 8200 pötty körül van!)
    Azt akarom kérdezni hogy annak lehet köze a HSI probléma dologhoz h pl a FEAR-ben néha és egyre sűrőbben csinálaj azt h töltés után mikor belépne a játékba rohadt lassan épiti fel a képet, tehát iszonyuan belassul a game!HA ujrainditom a gépet jolesz de csak a következő pálya betöltéséig!Az egyik ez....a másik h Call of Duty 2ben is csinálaj azt h nem tölt egy ideig tovább hanem mondjuk a csik felénél megáll és nem mozdul , és ha esc-et nyomok akkor kijön egy ablak h tegyem fel a legrissebb direct x-et!Meg is csináltam meg windows ujratelepités is volt már de néha mégmindig ezt csinálja és ha ujrainditom ez is jolesz!Szal a lényeg h rohadtul idegesit ez a két dolog!Lehet h mind2-őnek a directXel van valami baja?
    Tudom h nem kellett volna innos 6600gt-t vennem, már nagyon bánom,de lassan szerintem visszacserélem...egy másik márkára...
    ha van ötelete valakinek a direct x-es dologra lécci irjátok le
    köszy :R

    Only the CHANGE is everlasting...

Aktív témák