Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz jansky1 #2049 üzenetére

    Szerintem te illetve itt kb mindenki meg van őrülve..

    Rendeltél a kínai nagy ünnep elött közvetlenül... amikor NINCS, OHNE, KEIN,NONE semmi.... nincs fuvarozás, nincs kereskedelem, nincs repcsi, nincs hajó a kereskedelem részére.

    Itt picsogsz, mint egy kislány akinek nem vették meg a hányos pisilős barbit a máteltől, és most, mikor behozták magukat az egy hetes pihi után, most nem kéred a cuccodat, mert brühühü nem jött még meg mindig..
    Gb ennyiből is korrektebb mint a többi, hogy nem állít be automata "shipped" emailt, ha ezt láttad volna akkor biztosan nyugodtabb lennél, pedig ugyanúgy ők is ezen a héten érik útól magukat.

    A GB számlára azért utalnák vissza, illetve csak kérdezték, nem tették meg! Mert így megmarad az esély, hogy újra náluk költöd el, tudván hogy egy türelmetlen hisztis kislány nem kapta meg a barbiját.. brühühü. :O

    2015. október 1- 7 Kínai ünnep - kb Karácsony szintű.

    Tehát ha te december 24. este rendelsz valamit, egy olyan magyar webáruházból, ahol ki van írva, hogy másnap postázzák, de te is tudod h szombat van és karácsony, akkor gondolom nem fogod 27. feljelenteni őket a OFÉ-nél, hogy brühühü nem jött meg a hátvakaróm, amire már 20 éve várok és én most rendeltem meg... de még Január 1. sem biztos h jó ötlet...

    Szóval nem értem, most komolyan, [link]

    Igen, lehet menni a modikhoz, de istenem, kcisit kapjatok már a fejetekhez...

    Pedig már megfogadtam h nem nézek be a topikba, de annyira pörög h oldalt mindig látom és sajnos, mindig benézek. :O

    [ Szerkesztve ]

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák