Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz hemaka #15 üzenetére

    "Mert itt a kezemen egy fr965 es rohadtul nem mukodik ... " - kifejtenéd?
    Nem tud útvonalat tervezni, rosszul tervez, nem tudja áttölteni az órába, nem képes az óra végigvinni az útvonalon?

    Az óra: "szép-szép, de otthonra nem kéne" :)
    Komoly(abb)ra fordítva: lehet a képek, - és élőben más - de szerintem kifejezetten ronda. Aztán ott a kijelző ... nem akarnék (megint) vitát indítani, így csak annyit mondok, hogy AMOLED kijelzős órát "nem, köszönöm".

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz hemaka #18 üzenetére

    Érdekes, az itteni tesztben nem olvastam ilyen problémáról.
    Nekem egyébkén "csak" egy FR255 Music-om van, ami ha jól sejtem annyival kevesebb, a 965-höz képest (legalábbis navigálás szempontjából), hogy előbbi nem jelenít meg tréképet a nyomvonal alatt.

    Én egyébként (és ahogy látom Bone is) Locus Maps-ben szoktam útvonalat tervezni. Egyfelől mert már akkor ezt használtam, amikor még nem is volt Garmin órám (és jó eséllyel akkor is ezt fogom, ha esetleg már nem lesz ...), másfelől a turautak, locusmaps, meretekerjek térképek (csak) ott mind elérhetők.
    Szóval útvonal Locus-ban elkészít → export → import az órába, és "mehet a jöhet".
    A telefon mindig ott van nálam, így ha bármi gáz lenne, akkor kiigazítom az útvonalat, és áttöltöm az órára. Több száz alkalommal hibamentesen bizonyított ez a módszer.
    O.K. a Garmin is beleintegrálhatná a Connect-be végre a térképes tervezést, de olyan szerintem sose lesz, mint a Locus vagy Orux Maps ...

    " ... otthon szepen leterveztem ipaden az utvonalakat ... " - és kiexportáltad GPX-be, majd azt feltöltötted az órára, és mégse volt jó?

    " ... az akkuido is parades. De lehet inkabb valtok egy ultra2-re."
    Ott lehet nem lesz annyira "parádés" az üzemidő, de tény, hogy míg működni fog, addig bármit meg tudsz majd rajta csinálni. ;)

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz hemaka #20 üzenetére

    " ... egyszeruen nem navigal normalisan."
    Most ha csinálsz egy nyomi kis útvonalat (kimész a házból, elmész a szomszéd utcába, majd vissza egy kis kerülővel), kiexportálod GPX-be, majd áttöltöd az órába, akkor az órán már nem ugyanazt látod?
    Vagy a nyomvonal OK, csak a navigációs utasítások (hang) és jelek hiányosak, esetleg hiányoznak?

    " ... van mar connectben terkepes utvonaltervezo, csak a sajatjat hasznalja ... "
    Na, akkor itt már történt előrelépés (nem is néztem, de lehet nálam nem is elérhető ... mind1). Viszont - ahogy írtam - a térképek számán / minőségén bukik el a sztori.

Új hozzászólás Aktív témák