Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rayoliviero

    veterán

    válasz Attix82 #9473 üzenetére

    Minden venti porog, de kep nincs a monitoron sem videokartyaval, sem a prociba integralttal.
    Amikor videokartya volt benne, furcsa hullamzo, nem egyenletes hangot adott ki.
    Volt olyan, hogy a gep, a probalgatasa soran elinditottam es az leallt, majd ujraindult, leallt majd ujraindult egyfolytaban.
    Minden mas alkatreszemet leteszteltettem es hibatlanok. A lap viszont a szervizben sem mukodott, ahol teszteltettem. Az en procimmal (3570K) es masik Ivy procival sem. Sandyvel nem probaltak.
    Egy Msi Z77A-G45-rol van szo amugy, ami mukodott mar idaig minden Sandy procival. Megvettem a vadi uj 3570K-t, amivel szinten mukodott hibatlanul, de csak 2 napig. Utana reggel inditottam es akkor jott a hiba, hogy nincs kep. Amugy a legujabb a BIOS.
    A boltban azt mondtak, ahonnan vettem a lapot, hogy nem kompatibilis az alaplap a procimmal biztos, kerjek az Msi-tol BIOS-t.
    Ja, az Ivy proci nem kompatibilis a Z77-es lappal. Ismerek 2 embert, aki 3570K-val hasznalja az ugyanilyen tipusu lapot es mukodik naluk hibamentesen.
    Azota en vettem egy masik alaplapot, amivel a gepem tokeletesen mukodik erdekes modon. Ez is arra utal, hogy az elozo alaplap a rossz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák