Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz bullseye #14009 üzenetére

    Ertem, koszi az infot. Nem tudom mit mondd a roman jog, de nagyon nem is szeretnem azt guglizgatni (ennek meg majd kulon utanajarok, hogy ha egy (latszolag) teljesen magyar webshop, magyar hosztinggal elad nekem valamit, akkor ott/oylankor miert egy Roman jogot kell kovetnem. Ertem en, hogy Roman a ceg, de ez azert nagyon nem popápolt az arcomba vasarlaskor, sot, ... ha nem olvasol utana ki is, mi is ez a ceg, ugyan ki nem derul az oldalon, hogy adott esetben, milyen kockazattal jarhat a vasarlasod).

    Egyebkent az atveteltol szamitott 5 percen belul lattam, hogy nem lesz jo (vette a toltest, de mig az egyik 1-2 perc utan be is kapcsolt, ez nem es kesobb, tobb ora utan sem (van rola unboxing videom is). Azt hiszem egy oran belul(!) jeleztem is az ugyfelszolgalat (elado) fele a hibat. Messze nincs a harom nap kozeleben.

    Meg szerencse, hogy a jovoben, ha egy (vagy nagyobb) erteku vasarlas elott leszek es szemelyesen befaradok egy uzletbe (vagy kulon utanajarassal, magyar(!) webshopbol) vasarolok, a kinezett laptoprol - ha akkor, ott - kiderul, hogy nem lehet bekapcsolni, nem kerik el a penzem megis es mondjak azt, hogy nem tudni mikor, de tobb het mulva majd talan hoz szervizeltet a futar (hanem egy mukodot vasarolhatok, kapok). :U

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák