Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sussa

    csendes tag

    válasz Attix82 #13435 üzenetére

    Értem!
    Én nem hibáztatom az üzletet,erről szó nincs!
    Ebben a dologban csak az azonnali reakció nem volt méltányos,főleg úgy,hogy kb 1 nap múlva vittem vissza,és ne felejtsük el a neten rendelt műszaki dolgokra vonatkozó szabályozást.Ráadásul nem azért vittem vissza,hogy cseréljék vagy adják vissza a pénzt mert azért vásároltam a gépet,hanem mert szükségem van rá és nem az a perverzióm,hogy tönkreteszek frissen vásárolt dolgokat utána meg vitatkozhatok az igazamért. Maga a reakció volt az ami predesztinálja a következményeket,abban a tekintetben,hogy "véleményezésre küldik a gyártóhoz" és 3 nap múlva hívnak. Biztos vagyok benne,hogy nem küldik legfeljebb a szerződött szervízbe.Egyébként meg,ha én hibáztam volna vissza sem viszem nekik,hanem megoldom másként,persze ők nem tudhatják ezt a tényt. Elég elszomorító,hogy fel sem merül senkiben az ellenkező lehetőség,hogy nem a hülye vásárló a hibás,hanem más. Van még mit csiszolni itt-ott a hozzáálláson,hacsak nem azért, mert elég komoly pénzeket elkérnek ezekért a műszaki csodákért.

    -Mester mi lehet a boldogság titka? -Ne vitatkozz idiótákkal.-Én nem hiszem,hogy ez lenne a titok.-Igazad van-mondta a mester.

Új hozzászólás Aktív témák