Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Superhun

    Topikgazda

    válasz autosportos #11341 üzenetére

    Mi is megy a háttérben:

    Kisker visszaküldte a videokártyát nagykernek -> nagyker vissza a külföldi gyártónak -> gyártó ül kicsit rajta, aztán bevizsgálja -> gyártó hibásnak ítéli és küldi vissza a nagykernek a csereterméket -> nagyker vissza a kiskernek -> kisker szól neked, hogy megjött.

    WD merevlemezzel volt hasonló tapasztalatom, akkor 2,5 hónap alatt futott le a fenti játék. Pont az árvizek idején volt ezért türelmesen vártam. Akkor nem is tehettem volna mást, mert a pénzvisszafizetéssel rácsesztem volna, a vinyóárak 2x-3x-osra ugrottak.

    Viszont felvetődik itt egy probléma: neked semmi közöd ahhoz, hogy a kisker hogy tesz eleget a jótállási kötelezettségének, csak az eredmény a lényeg. Normálisabb boltok ilyenkor saját erőből cserélik neked a terméket és bevárják a csereterméket a nagykertől. Ez függ ugye attól is, hogy forgalmazzák-e még a típust és ha igen, felment-e az ára. Ha már nem forgalmazzák, akkor csak a pénzvisszafizetés követelése maradt mint egyetlen opció, ha most szeretnéd lerendezni az ügyet.

Új hozzászólás Aktív témák