Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • playdigita

    csendes tag

    Sziasztok!

    Laptop váltás előtt állok és az alábbi gépet néztem ki:
    https://m.emag.hu/asus-tuf-15-6-120hz-fullhd-gaming-laptop-8gb-1tb-hdd-256gb-ssd-m-2-nvidiar-geforce-gtx-1650-4gb-gddr5-free-dos-nemzetkozi-angol-billentyuzet-fekete-fx505dt-al061/pd/DZX2N5BBM/?X-Search-Id=bc74e76ae8b4adbbcf1d&X-Product-Id=50892555&X-Search-Page=1&X-Search-Position=10&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

    Mit gondoltok róla, a mai legújabb és kb 2022-ig megjelenő játékok, 720p lowon elmennének rajta?
    Mobilitás a szempont de játékra kell.

    Remélem 3 évet kibírna.

    Levente

  • playdigita

    csendes tag

    válasz playdigita #41086 üzenetére

    Kicsit normálisabban összeszedve:

    Asus TUF FX505DT-AL061
    - CPU: Ryzen 7 3750H
    - GPU: GTX 1650 4GB
    - RAM: 8GB DDR4 2400MHz
    - HDD: 1TB (5400rpm)
    - SDD: 256GB
    teljes specifikációja ---->>> [link]

    MIt gondoltok erről a gépről, kb 2021-22-ig kiszolgáln játék terén? Kompromisszum képes vagyok, nem kell nekem a fullhd ultra s társai, a 720p lowal is megelégedem majd az elkövetkezendő években ha hozza a stabil 60fpst.

    Mobilitás szempont, a keret ~270k.

    Mi a véleményetek?

    Ui.: Elsősorban Red Dead Redemption 2 miatt szeretném megvenni online teszteken azt írják hogy 1080p mediumon elmenne stabil 60fps-el (papírforma szerint), illeve +8gb ramot kezdésként vennék bele.

    Ui. #2: Black Friday-t várom edigital, emag, notebook.hu és más nagyobb kereskedőknél, hátha kicsit megcsappan az ára (olyan ~250k környékére *crossedfingers*).

    ui. #3: Ha válaszolsz a kérdésemre, kérlek privátüzenetet is küldj hogy biztosan értesüljek róla (yahoo bugol elég szépen telefonon).

    Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

    [ Szerkesztve ]

    Levente

  • playdigita

    csendes tag

    Sziasztok,
    Adott egy ASUS TUF FX505DT laptop. Közel 2 éves, és tavaly volt pasztázva.
    Az a jelenség jött elő pár hónapja, hogy random játszom vagy dolgozok rajta és hatalmas droppok vannak.
    Ez alatt értem azt, hogy folyamat során (különböző terheléső programok esetén szintén elő jön nem csak nagy igények esetén) az fps, az egér a hang minden belassul szaggat.
    Pár másodpercig a probléma él, majd el tűnik. Változó időközönként jön elő, hol gyakran hol ritkán.
    Driverek minden friss.
    CPU: [i]AMD Ryzen 5 3550H (4 x 2,10GHz / 3,70GHz Turbo, 4MB Cache)[/i]
    GPU: [i]NVidia Geforce GTX 1650 4GB GDDR5[/i]
    RAM: [i]Kingston 2x 8GB DDR4 2400MHz[/i]
    OS: [i]Windows 10 Professional 64 bit[/i]
    Szerintetek mi lehet a hiba?
    Paszta ki van száradva, táp ellátás akadozik, hűtési probléma, esetlegesen a videokártya fárad már?
    Válaszokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Levente

Új hozzászólás Aktív témák