Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    addikt

    válasz echterion #89235 üzenetére

    Most ezt nem teljesen értem mire is írtad.

    Én azt mondtam,hogy abban nem hiszek hogy egy külsö dobozt megvenni és bele vásárolni még egy játék kártyát és ezt hozzákötni a laptophoz nem a legjobb.

    Korábban ezekről volt szó már valamelyik témában hogy nem teljesen olyan az egész kapcsolat amilyennek kellene ,hogy legyen és játékoknál igen zavaró tud lenni. (Emlékeim szerint még a youtubon is vannak rola videok és cikkek)

    A pontszámokat amiket felraktál és lemértél szerintem nem fedik le a valóságot ,mert az biztos hogy egy asztali méretű kártyát jobban meg lehet izzasztani hiszen direktbe és nagyobb felületen meg van hűtve az egész. Ellentétben a laptopnál ahol kevés a hely és még minden is össze van zsufolva, ezt tetőzi az is ,hogy a hőelvezetés sem direktben kapja hanem el van húzva a hő onnan pár centiméterre és ott kapja meg a hűtő borda a légáramlatot amitől hűlni kezd a rendszer. Utóbbi azért lassabb folyamat,
    A felvett áram mennyiség is magárol árulkodik.... itt sokkal nagyobb differenciának kellene lenni csak valami nem megfelelően van üzemeltetve vagy valamilyen hardwer eléri a határait.

    Erre mondtam azt,hogy ha már ilyenekkel bohóckodik akkor jobban jár egy asztali géppel és mellé pedig egy alap vagy egy közép kategóriás laptoppal. (ez a kombináció verhetetlen és tuti,hogy egy asztali gép tovább fogja bírni mint egy lapos, nem gyüjti be a koszt stb...)
    Aki a drágább kategoriába nyúl bele az vásárol egy laptopot ,de ennek a külső doboz és stb hülyéskedésnek saját véleményem szerint semmi értelme.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák