Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz 2018 #69207 üzenetére

    Én is most valami ilyesmiben gondolkodom. A noti az sztem egy AW X15 lehetne (ha van rajta aga port, ha nincs, akkor m15) valami gyengusz vga-val, 3050 vagy hasonló, aztán vennék egy Amplifier-t, így a többit az megoldaná. Ha meglesz az új kecó, ott már lesz helyem ilyesmire.

    **********

  • RM007

    addikt

    válasz 2018 #69207 üzenetére

    Építsd fel a szempontjaidat mi alapján akarsz dönteni. Én mint tudod egy kb 8 éves laptopnak adok még bizalmat mi saját mxm bővítéssel rendelkezik vagyis ha lenne ennél a laposnál thunderboltos tuning lehetőség(de nincs) sem használnám csak 100% sávszél mellett ami még nem létezik ilyen formában. Kínában van mxm portra dugva (x8 és x16) változat....magánúton elérhetően, és ugyancsak nagyon drágán.
    Amíg jól futnak (FHD) az igényeimnek megfelelően a dolgok addig jelenkori gémer gépnek tekintem a kedvencemet, és használom mindenre is. :)
    Mivel általánosságban elégedett vagyok ezért nem is nézegetek más laptopok irányába, ezért is van hogy nem rég vettem egy ugyanilyen gt70 kis tesó lapost mi még munkálatok alatt van, hozzáteszem mert nekem ez a típus bejön, és mxm porttal rendelkezik. Szal nem bonyolítom túl. A külső bővíthetőség olyan formában mint ahogy téged érdekel engem most nem. Egy új megfizethető MXM kártya viszont érdekelne még amennyiben terveket kovácsolnék arra hogy mi legyen a laposom utóda, egy olyan lapos amivel azt ugyancsak tudnám működtetni, akkor közel sem érezném pénzkidobásnak a kiadást. A mostani meglévő 2db mxm kártyám is simán áttehető bármelyik ilyen vga-t tudni fogadó laposba, mintha egy asztali gépbe raknék vga-t....kicsit nehezebben, de megoldható.
    Még valami...egy ilyen laposban ha bármi elromlik, külön-külön egyszerűen beszerezhető minden.....ez is egy szempont lapos vásárlása esetén, van hozzá alkatrész, saját költségre, de van. :K :R

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák