Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz #45687808 #64195 üzenetére

    Szia.

    Nem gondolkodok, de mint "esetleges" váltási, ajánlási opció legalább itt van\lesz.

    "nem értem miért kell ma minden egyes kibaszott gamer laptopnak úgy világítani, mint a karácsonyfa. Miért elvárás ez? Miért jó ez? Ez az új H500 is rátért erre az útra. Fasza. Inkább egy normális hűtést pakoljanak bele, normális anyagot használjanak. Ja, hogy ez senkit nem érdekel, szarnak rá erre. Mert a gamer akkor gamer, ha világít a segge is."

    Figyelj a "zavaró mindenhol világít" részt a Predator Sense-ben úgy állítod\kapcsolod ki-be ha kell, ahogy akarod, az anyag használatban pedig biztos odatették magukat az Acer-es fiúk.
    Nekem pld nagyon tetszik a "karácsonyfa világítás", de legfőképp, hogy mostmár a Predator logó is állítható színű lett.

    +Bedepi
    Hűtésével kapcsolatban, megkövetem magam, videó szerint két ventis de VC hűtés van benne,

    tehát nem kell aggódni a hűtés miatt és az anyaghasználat miatt se kell szerintem.

    Szerintem az X170-nel megegyező hanem picit jobb lesz a minőség, bár nem tapicskoltam X170-et, de KillHates mester elmondása szerint a Helios 700-as jobb összeszerelési és anyaghasználatú gép picit.

    Most jelenleg ha váltani kellene, nem tudnék választani Legion 7 vagy ez az új Helios 500-as között, bár az Intel 11900H miatt ez lenne a befutó, bár valószínűleg a Legion 7 is meg fogja kapni az új bitang 11th gen. Intel procikat, tehát fel lenne adva a lecke most nagyon.
    Egyszerűen mind a kettő nagyon szép lett, menne a fejvakarás.

    Ha meg lehetne tudni valahogy, hogy milyen teljesítményű RTX3080-as kerül bele, az nagyon jó lenne, sőt tovább megyek, jó lenne ha erősebb lenne mint 150\165W és akkor lenne öröm és boldogság :R:R

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák