Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz q2w3 #56474 üzenetére

    Szia!

    Az az EMI shield ami hiányzik. Ha nincsen pacemaker-ed, akkor nem igazán kritikus a hiánya.
    Nem cseréltek alaplapot, hanem nyomtak egy rewor-öt vagy egy GPU rewor-özött, alaplaplapra, azaz javított alaplapra cserélték az alaplapod. Amitől az egyik szemem sír a másik nevet, mert a rework-öt általában ólmos forraszanyaggal csinálják és az tartósabb mint az ROHS, viszont javított deszkát kaptál, ami egy kicsit furcsa, hogy ennyire új gépnél ez az eljárás. Akkor szoktak javítgatott lapot adni vissza az ügyfélnek, ha már kifogytak a szervizek a gyártó által biztosított szerviz tartalékból.
    Viszont a memóriákon lévő hűtőközeg, nagyon kevés!!!!

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • echterion

    nagyúr

    válasz q2w3 #56474 üzenetére

    Futhatsz egy kört az Acer központi szervizénél (semmiképp se annál, akikkel csináltattad), hogy ez vajon mennyire standard eljárás. Hiányzó alkatrészek, javított alaplap. Nem kellene első körben nagyon nekikesni, de én megkérdezném ezekről őket. Legrosszabb esetben azt mondják, ez van, de ezt kétlem, szerintem inkább majd bekérik a gépet, a magyar szervízpartner főnökének meg lesz egy kellemetlen beszélgetése. Én nem ilyen lapot kaptam anno tőlük, igaz, azt Brno-ban csinálták, nem itthon, meg nem gpu hibás volt.

    Vagy, mivel nem húsbavágó dolgok hiányoznak, meg úgyis garis a cucc, hagyod a francba, és örülsz a gépednek, hogy működik. Ez utóbbi esetben azért a hiányzó cuccok miatt egy levelet azért érdemes lehet küldeni, hogy később ne rajtad keressék, ha megint gond lenne.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák