Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Bedepi #54095 üzenetére

    Jó kérdés, még nem jöttem rá ennél miért ennyi, másnál meg miért nem ennyi legalább. Mondjuk nem néz ki rosszul. Kicsit olyan rajzfilm figurás(közeli arc mimika és bőr azért mai szint, kiváló), ezért passz. Sok mozgópont.......
    Na utólag írva ne a belinkelt képből ítélj, ez nem adja vissza ami van.

    Valójában egy játékfejlesztő tudna ebben érdemben nyilatkozni. Van-e értelme? Előre betölt mint a ram esetén? Tud ez adott esetben rásegíteni sebességben ha úgy írnak meg egy játékprogramot, hogy ez is segítsen, lehet egy opció? Érdekes. :)

    És még annyit HDD-ről játszom. Mikor meghaltam párszor (gamepad előnyben nálam) volt töltés vissza.....csak akkor. Ezt csak azért mondom hogy aki olvassa és spórolni szeretne a hellyel és nincs erre ssd-je az tudja. Nem troll on. :R

    Jaja erőforrás......azért nem. Hisz a cpu még megfelel (bár volt 100% néha, olyan helyen ahol nem értettem). Vagyis milyen erőforrás? Hogy működik ez? :)

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák