Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz matyee #45987 üzenetére

    A procim nem volt power limit-ben, ez látszik a fentebbi hwinfo képen. Viszont folyamatosan 4,5GHz-en volt, tehát hozta a maximális tudását, igaz, 60-70%-os terhelést kap ez alatt a játék alatt, nem 100-at.
    Hát igen, én is azt látom, hogy kb. 8W-tal lett kevesebb, ha 100%-on futnak a magok, és így játék alatt nyertem vele 6-7 fokot, ami nem sok önmagában. Szerencsére nincs határon a hőmérséklet, így nincs igazán szükségem ezze az extra pár fokra. Most már azért kíváncsi vagyok nagyon, hogy egy 5GHz-re húzott 9700k-val mit fog tudni a gépem, immár újrapasztázva ICD-vel, úgyhogy remélem, mielőbb elmegy a 9700-asom.

    (#45984) Raymond: A base frekit megkapod, ha kikapcsolod a turgo-t, ebben az esetben ugye 100% terheléskor is a base frekin lesz a proci. A boost maximum meg ugye adott, ha bekapcsolod a boost-ot, adsz neki elég kakaót és hűtést és nem tuningolod, mert akkor meg azt adja be 100%-os terhelésen.

    (#45988) motifator: Most dolgozok, de kicsit később, ha végeztem, megnézem pontosan, hogy CB alatt hogy is alakul a max. fogyi. Azért szerintem a 12 szál ilyen esetben jobb, mint a 8 szál. Ahogy láttad, az estimated teljesítmény felett volt egy picivel, tehát elvileg ott van, ahol kell lennie.

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák