Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz whited #29582 üzenetére

    Nekem még nem volt kezemben csak YT videókat meg egy magyar sponsor cikket olvastam róla amit ugye fenn tartásokkal kezelek egyértelmű. Killhates is azt hiszem azt mondta róla korrekt gép . Fentebb felsoroltam mik vannak ha itthon akarnánk ugyan ezt az össze szerelést venni az több mint 400 k lenne . Még én is azt mondom hogy várjon vele az ember de ha ilyen ütemben esik az ára esetleg egy BF alatt 300 k környékén ....
    Na mindegy én nem bíztatok senkit semmire nekem mindegy ki mit vesz de franc se tudja ha most akarnék gépet venni én gondolkodnék rajta.

    Raymond: van egy réteg aki mindig keresi a legjobb ajánlatot lehetőséget az be meri vállalni szerintem ezt a kockázatott . De abban is van ráció amit te mondasz szemszög kérdése az egész.

    [ Szerkesztve ]

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák