Új hozzászólás Aktív témák

  • Lionela

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van egy Acer Predator Triton 300-am (PT315-52-754V). Erőteljesen filózom a lecserélésén. Értelemszerűen ha már cserélem felfele szeretnék vele lépni, videókártyában és memóriában mindenképp.
    A laptopot tárgyalásokra is viszem magammal így fontos hogy ne az a brutál gamer kinézete legyen, hanem amennyire a fizika engedi (tudom hogy a hűtésnek nem mindegy) visszafogottabb legyen és ne hummerszerű rgb diszkó.

    Habár játszom vadiúj játékokkal, nem igényem hogy 4K ultrán fusson minden, az erős közepes elég.

    Ami kiemelten fontos az a csendes működés és a jó hűtés. Mindennapi használatban (pár chrome ablak, Word, videózás) ha nem játszom rajta, akkor ne süvítsen fölöslegesen mint állat.

    Elsőnek Asus Rog Zephyrusokat néztem, de döbbentem tapasztaltam hogy nincs numerikus billenytűzet része, ami viszont sajnos nekem elengedhetetlen. Rengeteg számmal dolgozom, naponta használom.

    Tudtok esetleg valami olyan 15,6-os laptopot, ami megfelel a fentieknek, és értelmes kijelzője is van? Ha bővíthető SSD hellyel és memóriával rendelkezik még jobb.
    Az ár a legkevésbbé kritikus jelen esetben, bár jó lenne ha 6 számjegynél maradna XD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák