Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz KillHates #91708 üzenetére

    Jobban fekszik a lapos mert nagyon fektetnem kellett a súlya miatt lecsúszott volna. Ez is hozott valamit a hűtésre. Ja az UV most bírná akár -0.140V is és akkor 99W lenne a 4.4Ghz. Persze csak néztem aztán most visszatettem -0.110V -ra. Valami miatt sokat eszik ez a proci azért melegebb jóval a többiekétől. Itt most csak -0.135V :D mert a gyári panelben nem lehet többet állítani, viszont az XTU tudna még pakolni és az a érdekes hogy simán bírja. FőDudut még a végén megközelítem.

    Na mint mondtam visszább vettem mert nincs erre most szükségem, csak néztem ez most hogy van. Azt néztem le tudok-e faragni a cpu magórajeléből és a Core Voltage tud-e kevesebb lenni és bizony tudna, mindegy. Azért jó tudni elvileg lehetne még faragni, viszont a célt elértem 4.4Ghz 85C-vel bezárólag ha nagyon dolgoztatnám. Gondoltam arra is talán a nem szabványos használat miatt viselkedik máshogy a lapos mint a többieknél. Végül is az egészet kell nézni, mindennel együtt mit tudok vele magasan futtatni és ehhez nem kell feltétlen a leggyorsabb proci nálam úgy is a vga fő kérdés. :R

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák