Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beach head

    senior tag

    válasz cs.zs. #81459 üzenetére

    koszonom, nekem abszolut nincs tapasztalatom veluk. Lassan kellene egy valtas a mostani notim helyett. csak nehez dönteni (nyilván az asztali valtozat lenne erosebb de ahhoz meg monitor, stb es mar 400.000nal jarunk. A noti meg gyengebb de mivel ketlaki eletet elek, igy mobilosabb . szoval nehez a döntés.)

    Bounti: igen tisztaban vagyok a kompromisszumokkal amit ilyenkor kötni kell gaming szempontjabol.
    Igazából formavilagilag a lenovo IdeaPad tetszik jobban. A legionok mar picit dragak nekem.
    Amennyire az ilyen youtubos referencia videoknak hinni lehet kb 8-10 fpssel lehet tobbet kisajtolni egy 3050ti-bol. A linkelt tuf 11400h 3050ti is boven eleg lenne, es meg 300.000ert jo arban is van (bar mar csak uzletben veheto meg ha meg van valahol...)
    lenovo ideapadbol a kinezett ryzen 5600 3050ti mar kicsit drágább Jatekra nem tudom elsodlegesen melyik proci a jobb. Multitaskingban talan a ryzen erosebb, de ehhez mar nem értek:)
    egy 5005u 840m kombo utan mindegyik elorelepes lenne.

    a rezsi arak mellett nem tudom melyik lenne egyebkent ajobb. gondolom a laptop alapesetben kevesebbet fogyaszt nyilvan... mig egy ryzen 5 3600 rx 6600 as pc konfig....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák