Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz misk@ #6392 üzenetére

    Köszi a választ. :) Látom rád számíthatok clevo témában :R

    Ahogy látom - tudom, nem cpu topic - i7 4790K vs. i7 4770S között 10-20% a teljesítménykülönbség, annyi meg még nekem belefér ha azzal tényleg nincs throttling. :K (+ olcsóbb is kicsit) bááááár azért kacérkodom azzal a 4790K-val.... ;)
    Most olvastam vissza, látom neked is 4770S van még (anno írtad, hogy ha esik az ára akkor mész 4790K-ra), úgyhogy gondolom akkor saját tapasztalat a 70 fok körül tudta tartani még a kánikulában is. :) (elsőre azt hittem, olvastad valahol én meg itt hajnal 1kor kerestem a linkelt tesztben :D )

    Viszont most még utána olvastam kicsit és 2 dolog is felmerült a notebookreview forums-on:

    1. A Qualcomm killer-el sokaknak gondjuk van >>> megéri ez vagy elég bele az Intel dual AC7265 ?? :F

    2. Sajna clevo topic is van már, hogy ennél is halált okoz a win10 ahogy az AW gépeknél.... Van jó pár komment erről, kicsit beszarattak, hogy őszinte legyek... :U Ha felrakom rá a win10-et és beszarik a laptop, akkor a gari él még rá ugye? Vagy azt mondják majd, hogy user-error és IJ?

Új hozzászólás Aktív témák