Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz echterion #57215 üzenetére

    En is sokat gondolkodtam mi legyen.
    Razer Rtx2070 Maxq es 4K kijelzo (base model) vagy 2070 SuperMaxQ es 300Hz (advanced).
    Advancedben a 4K marha draga, az 3300 Euro.

    Elobbi sajnos nem VC, igy tartottam a hangjatol.
    Van aki panaszkodik a hangjara, van aki meg isteniti, hogy mennyire kiraly az is. Advancedbem ott a VC, az USB toltes, a windows hello, kartyaolvaso - ezek szamomra fontosak.

    A 2080Super a tesztek szerint 5-10% pluszt ad a 2070Superhez kepest (sot volt ahol a 2070Super lenyomta fura modon) de ott mar extrem arugras lenne meg a learazott mostani vegosszegben is (2000 vs 2800 Euro).
    (2650 lett volna USA importbol) 40% felar cirka 10% teljesitmenyert nem a hulyenek is megeri kategoria ;)

    Szoval 2070Super ami vegul meg lett rendelve.
    Ez tunt realisnak, tudja amit kerestem.

    Mivel lovesem sincs jatszok-e majd rajta es ha igen akkor kb. mire lesz eleg ez a verzio, igy pont nem izgat, hogy nem a letezo legerosebbet vettem meg. Ha az lett volna a cel, akkor varok 4 napot es kivitetem londoni sogorhoz az uj verziot.

    Igaz, hogy Londonba futarral 2 het volt egy ismerosnek kikuldeni egy fontos iratot (pont ma hallottam, hogy leggyorsabb modon is ennyi volt), tehat meglatjuk Amazon tartja-e a 3-5 munkanapot.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák