Új hozzászólás Aktív témák

  • dragon11

    aktív tag

    Ne haragudjatok az offért kérlek de muszáj segítséget kérnem tőletek mert bajban vagyok :( :((

    A páromnak vettem egy HP Omen 15" i7 9750H + RTX 2060 laptopot ami durván melegszik játék közben.

    A laptop alá egy 23cm átmérős Cooler Master Notepal XL fog kerülni a napokban (most fogom megrendelni..)

    Illetve a laptopon található 2db kipufogó leömlőbe (ahonnan a forró levegő jön ki) vettem 2db vákuum szivattyút Németből, konkrétan ezt:

    Klim Cool+

    Ez a vákuum szivattyú kiszívja a forró levegőt a laptopból, elviekben.

    A kérdésem az lenne, hogy a 23cm átmérős notebook hűtő miatt + a vákuum szivattyú miatt a levegő áramlás felborul a laptopban, és emiatt a laptopban gyárilag található 2db beépített ventillátor túl fog terhelődni (forogni), s ezen ventillátorokon található tekercs melegedni fog kezdeni illetve felesleges áramot (fesztülséget) fog generálni.
    * Igaz ??? :W

    Ez a felesleges áram ki fogja nyirni a laptop gyári ventillátorait vagy még rosszabb, esetlegesen a laptop alaplapját tönkre tudja tenni ? (révén, hogy nincs biztosíték ami rövidrezárná az alaplapot túláram esetén..)

    Nem szeretném kinyírni a laptop gyűri hűtő ventillátorait..

    Előre is köszönjük a segítséget !!!!!

    :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák