Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz gago1975 #39708 üzenetére

    Sajnálom, de én "új" gépet vettem ami elvileg gyári (konstrukciós) hibás volt és hiába cseréltek benne 2x lapot meg full hűtőt. Másik dolog, én "új" gépet vettem, full tartozékost, dobozost, patika állapotban, a gép be sem volt járatva (4 nap üzemidő volt benne össz.)

    Jelenleg azt is megtudtam, hogy eredeti tulaja (aki cég névre vette) nem is használta, ezért adta el annak akitől én vettem. Most jelenleg az miatt szívok, mert cég névre szól az eredeti számla is, és nekem a kisker nem fizetheti vissza a casht, mert nem a nevemre szól, és cég névre szól, így hivatalosan csak ők jogosultak a kp.-re, így kértem nagykert, intézzen egy cserét mégis (erre várok most...válaszra, hogy sikerül vagy sem) ha nem lesz eredménye ennek, akkor aki eladta (attól a cégtől) az illetőnek, akitől én is vettem, az fel lesz keresve és segítség kérés lesz az ügy megoldása érdekében. (aki vette tőle, akitől én vettem)

    Nem egyszerű mi? Csak érjek 1x a végére...!!! :K :W
    Nevemre szól minden (utalvány a gyártótól, szerviz munkalapok tömkelege, stb..) kivéve a számla, ami cég névre (itt könyvelés és miegymás ami be kavarhat külön a dologba...2017 év végi könyvelést kellene elővenni, és intézni ami nem kis feladat)

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák