Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz echterion #37890 üzenetére

    Innen még korábban. Ez amit a laposomban feltekertem és ráfeszül(mert úgy tekertem meg, állítottam be) a bordára és rá a gpu-ra és nem mozog ha felemelem a lapost hátlap nélkül keményen tart.....a legkisebb lemez a boltban(vagy a 2. legkisebb). Olyan mint egy rágógumi hajlításilag nagyon könnyű. És azért is feszül rá (paszta sincs)mert közé préseltem a plusz hőcsövet.
    Sajnos előtte nem csináltam tesztet csak saccolok azok után amit érzek. Volt paszta is. A még decemberben feltett MX4-et váltottam thermal grizzly-re. Az alap hőfokok bekapcsolás után, ezt kb tartja.


    Aztán ha nagyon dolgozik akkor 70+ de 80 sosem. Lefutott a Heaven Benchmark 4.0, az is 80 alatt volt így.

    Az a baj hogy semmit nem fogad el a lapos, értem ezalatt XTU, TS....a HWInfo az ok, megy. És így nem tudok lefeszelni. De így ez vállalható.....játékot még nem tettem fel csak 1-el próbálkoztam az nem sikerült DX11-re hivatkozva reklamált.
    Ez egy Sony Vaio SVE14A1S1EW lapos eredetileg i3-mal szerelt, és cseréltem i7-2630QM-re. Egy AMD Radeon 7670m van még benne, ami lehet beteg.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák