Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    válasz NTonee #3728 üzenetére

    Hát nem tudom mibe fáj,mert mostanában nem nézegettem már az árakat :( Nekem 600k-ba volt mire 780M SLI / 3920XM lett belőle és még aztán vettem ramot és ssd-t 100k-ért..de ennek már egy éve,azóta biztosan mérséklődtek kicsit az árak. Az R3/R4-nek egy konstrukciós hibája van hogy a PCH chip elmelegszik,de ez baromi könnyen házilag orvosolható egy passzív bordával,egyébként szinte elnyűhetetlen gép.Hangzásra kicsit "dobozos",a panel elmegy,összeszerelés és anyaghasználat nagyon jó.Az "R5"-nek szebb a panelja,talán kicsit jobb hangzásban is,de anyaghasználatban és összeszerelés minőségben szerintem visszalépés.Látszik hogy ahol tudtak ott már spóroltak. Az M18xR1/R2 prémium minden tekintetben,kivéve a panelt,de azért ne rosszra gondolj,csak nekem az M17xR2 RGB led-je volt az előd és ahoz képest gyengébb.Hangzásra nagyon jó,Klipsch mélynyomó van benne és tényleg van rendes mély is kb.30%-kos hangerőtől.Az AW 18,panelja nagyon szép,vetekszik az RGB led-del,a hangereje valami elképesztő,rengeteg ember el sem hinné hogy az a hang egy laptopból jön ha nem látná és ez nem túlzás :N ,bár mélyben szerintem nincs olyan mint az M18x,de hangerőben minimum duplája.Az összeszerelés minősége ott is prémium kategória,az anyaghasználat is elmegy,de azon is látszik már a költségcsökkentési vágy.

Új hozzászólás Aktív témák