Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    No, a héten kétszer jártam Killhéccnél a Predator 17x-em ügyében. Első alkalommal csak a custom bios ment fel a gépre, ami szépen meg is szívatott, mert otthon sikerült egy fél millás ajtótámasszá varázsolni a gépet, úgy kiakadt a dolog egy újraindítást követően. Hiába próbálkoztam mindennel, mehettem vissza egy újabb műtétre. Második alkalommal régi bios vissza, aminek plusz hozadéka lett, hogy végre így is működött a Predatorsense-ben a turbó mód, ugyanis alapból valamiért nem volt kapcsolható.
    Aztán Atti rábeszélt, hogy próbáljuk ki a vaspasztát...íme az eredménye. :))

    Már csak azzal a fránya kettes maggal kellene tudnom valamit kezdeni, hogy ne legyen benne ez a tüske.

    Alulfeszelve pedig így néz ki, szinte hangtalanul:

    Kicsit lehetne hűsebb, csak a ventik kicsit lassan reagálnak, így egy-egy másodperce megugrik mindig a proci hőmérséklet. Mondhatni, a csend ára, bár ha hamarabb reagálna, akkor még ennyi se lenne.

    Ami érdekes, hogy a két állapot fogyasztásában / teljesítményében elég konkrét különbség van, mégis alig van hőmérsékletbeli difi, ha nem tolom max-ra a ventiket turbó módban.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák