Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Akinek van Osztrákiában ismerős/rokon az viszonylag jó áron be tudja húzni az ALienware Are 51m-et.

    Ez a konfiguráció:

    Processor
    9th Generation Intel® Core™ i7-9700K (8-Core, 12MB Cache, up to 4.9GHz w/ Turbo Boost)
    Operating System
    Windows 10 Home 64bit, English, Dutch, French, German, Italian
    Video Card
    NVIDIA® GeForce RTX™ 2080 8GB GDDR6 (OC Ready)
    Color Choice
    Dark Side of the Moon
    LCD
    17.3" FHD (1920 x 1080) 144Hz Anti-Glare IPS Display w/ NVIDIA G-SYNC + Tobii eyetracking technology
    Cable
    EU Power Cord (240W/330W)
    Driver
    Killer N1550 Wireless driver
    Memory
    8GB, 2x4GB, DDR4, 2400MHz
    Hard Drive
    256GB PCIe M.2 SSD
    Wireless
    Killer Wireless 1550 2x2 AC and Bluetooth 5.0
    Keyboard
    Alienware TactX keyboard with per-key RGB LED AlienFX lighting, anti-ghosting, N-Key English
    Extended Service
    1Y Premium Support and Onsite Service

    Osztrák ÁFA-val összesen 905.000 Ft.

    Ez azért nem rossz ár egy prémium kategórás, csúcs márkás gépért amiben a jelenleg kapható legerősebb alkatrészek vannak :U

    Ha ez egyszer eljut Magyarországra, akkor tuti, hogy a 900k-ból a +7% ÁFA, +VÁM+ gamer adó+ füst adó+akkumulátor adó+ Isten tudja még milyen adó után legalább 1.3 misi lesz :W

    Csak tudnám a magyar Dell miért nem indít már ennyi év után egy webshopot ahol lehet rendelni új gépeket :(((

    Írtam Laptopszalonnak, hogy be tudják-e szerezni, kíváncsi vagyok milyen árat írnak vissza...1.2 misi alatt nem is merem megtippelni. Ilyenkor sajnálom, hogy nincs külföldön élő rokonom :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák