Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    KillHates : Persze, visszatömködtem a helyére :) Amúgy szerintem nem a BIOS miatt van probléma a billel, mert emlékszem, hogy előzőleg a moddolt bios-al régiónként ki lehetett kapcsolni a világítást, viszont most az sem megy. Szerintem ez a mélynyomó valahogy bezavar a bill világításának a vezérlésébe. Na mindegy, úgysem terveztem, hogy kikapcsoljam régiónként a világítást :U
    (+az is jele annak, hogy valami zavar lehet, hogy amikor coldboot után először elinditok akármilyen zenét, akkor 1-2 másodpercre elhalkul, majd visszaáll normálisra)

    matyee Jahogy TDP moddolt vBIOS van rajta, így már érthető :D Tegnap Killhates-el megpróbáltunk a G5-ben levő GTX 1060 78W-os TDP-jén is emelni, de hála az égnek az Acer picit túlbonyolította a dolgokat ezen a téren :W

    echterion Csere helyett inkább maradtam ennél, hisz jobban belegondolva sok értelme már nincs nagyon komolyabb Pascal-os gépre cserélni figyelembe véve, hogy (ha minden jól megy) holnap bejelentésre kerülnek a laptop RTX kártyák :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák